Reviews

Emporium 2015
10.0 (1 Reviews)
Geluidskwaliteit
8.0 / 10
Bereikbaarheid
8.0 / 10
Ticketprijs
6.0 / 10
Locatie
10.0 / 10
Voorzieningen
8.0 / 10
Sfeer
10.0 / 10
Aankleding
6.0 / 10
Line-up
8.0 / 10

Over

Matrixx presents - Sat 30th of May 2015: ☀ Emporium - Land of the Rising Sun ☀ Get caught by the beauty of an ancient empire and experience the cultural wealth of present Japan. Tickets and line-up at: www.emporium.nl Emperors Palace - Area 1 Mainstage - Dash Berlin - Ummet Ozcan - Galantis - Carnage - Bassjackers - Jay Hardway - Timmy Trumpet - Indyana - Hosted by MC Ambush & MC Marboo Bonsai Garden – Area 2 Crossover - The Partysquad - Feestdjruud - Mightyfools - TWRK - Dirtcaps - GirlsLoveDJs - Dyna Vishaal - Wiwek (Oui'Wack) - Boehmer - Styles - Hosted by Mc may Geisha – Area 3 Trance / Progressive - Orjan Nilsen - Airscape - RAM Official - Sneijder - Matt Bukovski - Mark Sixma - Alexander Popov(official) - Simon O'Shine - Marc Simz - Fisherman & Hawkins - Hosted by MC Da Silva Origami – Area 4 Deephouse, Techhouse & Techno - 2000 and One & Ici Sans Merci NL - Dimitri Amsterdam - Tapesh - Eelke Kleijn (official) - De Sluwe Vos - Mike Mago - De Hofnar - Keljet - Hosted by Mc Boogshe Koi – Area 5 House / EDM - Michael Calfan - Vato Gonzalez & MC Tjen - Billy The Kit - Julian Jordan - TONY JUNIOR - TV Noise - Julian Calor - Mike Hawkins - Maria Helena - Artistic Raw - Hosted by MC Mitch Crown & MC GEE Yakuza - Area 6 Hardcore - Partyraiser Official - Tha Playah - Dj Mad Dog vs Noize Suppressor - Evil Activities - Miss K8 - Art Of Fighters - Nosferatu - Live: Dr. Peacock - Dyprax - Xcite - Synthax - Crossfiyah - Hosted by MC Jeff Samurai – Area 7 Hardstyle - Frontliner - Frequencerz - Brennan Heart & Code Black - Noisecontrollers - Da Tweekaz - Wasted Penguinz Official Fan Page - Bass Modulators - Live: Hard Driver - Max Enforcer - Noisecult - Juized & Envine - Hosted by Mc Villain Sumo – Area 8 Freestyle - Neophyte - Mental Theo - Audiofreq & Kutski - The Darkraver - Mark With a K - The Prophet - Dr. Rude - Balistic - Outsiders - Devon K. - Hosted by MC Alee Tokyo Manga – Area 9 Raw Hardstyle - Live: Mean Machine (Zany vs The Beholder) - B-Front - Live: Titanomachy - Chain Reaction vs Tartaros - The Geminizers vs The Machine - Warface - Dj Thera vs Jason Payne - Phuture Noize - Dark Pact - Shellshock - Artifact - Sub Sonik - Hosted by MC DL

Genre

  • EDM
  • Hardstyle
  • Hardcore
  • Techno
  • Trance

Organisatoren

Locatie